sobota, 31 stycznia 2015

Namalowane dawno temu

Witam. Długo zastanawiałam się, czy przenosić i pokazywać tutaj zdjęcia obrazów, których już nie posiadam,  zostały podarowane, bądź sprzedane. Czasem jednak ktoś pyta, gdzie może zobaczyć moje prace...........więc będę pokazywała nie tylko te które jeszcze pachną farbą, ale również te starsze. Poza tym mam dobre odniesienie, jak można lepiej to namalować, co w nich zmienić, czy jest jakiś postęp czy wręcz cofanie się.......... Na początek kilka akwarelek. Wszystkie wykonane na papierze Arches, format A4

              Irysy                                                     Margerytki
                         
Kamienne schodki

Po prostu kwiaty

           Dzwoneczki                                                   Irysy
             
Zaułek

Pozdrawiam serdecznie. Wanda

7 komentarzy:

 1. Sliczne akwarelki. Szczególnie urzekł mnie zaułek, podobny widziałam w Hiszpanii:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Aniu. Ten zaułek malowany ze zdjęcia, nie pamiętam nazwy tego miejsca, ale to gdzieś we Włoszech..........chyba.........Pozdrawiam cieplutko:)

   Usuń
 2. piękne:)))a ja mam żonkile:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Bożenko. Chciałam napisać, że masz narcyzy..........ale żonkil to też narcyz.........i już siedzę cicho, hehe. Pozdrawiam:)

   Usuń
 3. Piękne akwarelki...zachwycam się irysami to moje ulubione kwiaty...
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie Wandziu. Maluj, bo masz wielki dar, świetne prace ale co nie których nie ma na naszym "Forum - Malarstwo" TessArt.
  Pozdrawiam Cię bardzo gorąco.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo Teresko. Nie wszystkie prace dodawałam na Forum, nie chciałam chyba czynić z Forum mojej prywatnej strony? choć właściwie to nie wiem dlaczego nie?.............kiedyś to nadrobię. Pozdrawiam serdecznie:)

   Usuń