środa, 30 grudnia 2020

W nadchodzącym Nowym Roku

 

Dobrego, szczęśliwego, pogodnego nowego roku 2021. Przede wszystkim dużo zdrowia i pogody ducha. 
Nadziei, że to co smutne, przykre, chore......odejdzie wraz z wybiciem godziny 24. 


Ja sama pragnę otrząsnąć się z tego całego zła, które w tym roku się wydarzyło. Święta przechorowałam ja i mąż(nie, nie spędziłam świąt w koronie)........i teraz mam tylko nadzieję, że będzie lepiej, czego i Wam wszystkim życzę. 
Nie robię żadnych postanowień noworocznych.......od dawna zresztą. Tym razem obiecuję sobie tylko jedno, odcięcie się od wszystkich złych wiadomości........ bardzo, ale to bardzo stresujących i .........powrót do marzeń.......realnych, nierealnych ale pięknych i sprawiających  radość.........i tego również Wam życzę. 
Szczęśliwego Nowego Roku :)
5 komentarzy:

 1. Wandziu, Tobie także - wszystkiego, co najlepsze na ten nadchodzący rok! Niech Ci się spełnią marzenia! Dużo zdrowia, spokoju, radości, no i oczywiście twórczej weny i czasu na Twoje pasje!

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę Ci tego z całego serca :)))mnie się to nie udaje chociaż mocno nad tym pracuje:)))wiadomości uderzą Cię nawet wtedy gdy się tego nie spodziewasz:)))Ale ja mam nadzieję,że w końcu te wszystkie wiadomości zmienią się na dobre:))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrego i zdrowego Nowego Roku życzę. Wiadomości już dawno nie wysłuchuję i dzięki temu mam mniej stresu. Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
 4. Wandziu, życzę by się spełniło to, co nosisz w sercu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wandziu, niech Ci się spełni to o czym marzysz! Życzę Ci jak najwięcej pozytywnego myślenia, dalszego twórczego rozwoju, wielu nowych pomysłów i chęci na ich realizację. Niech to będzie dobry rok! Serdeczności zostawiam i moc uścisków :)))

  OdpowiedzUsuń