środa, 4 lutego 2015

Krzesło

Witam. Dzisiaj tylko dwie prace. Kiedyś już malowałam podobny temat, tylko olejami. Powstał na podstawie zdjęcia znalezionego z w internecie. Ta akwarela powstała na podstawie obrazu, zmieniłam co nieco szczegóły, ale przede wszystkim krzesło. Skoro mam takie w domu, to wypadałoby to wykorzystać.....
Chciałam pokazać więcej  zdjęć z kolejnych etapów powstawania pracy, jednak nie wyrobiłam sobie jeszcze tego nawyku, żeby po każdym etapie robić zdjęcie. Przydaje się to bardzo, bo lepiej się widzi postępy i ewentualne błędy, które w akwareli trudno później poprawić........muszę nad tym popracować. 

Prace formatu A4, papier Arches Grain Fin- 300g, farby Białe noceNamalowałam kwiat piwonii, ale te listki jakoś mi się niezbyt podobają, więc z pewnością będą tu jeszcze poprawki.

Co nieco poprawiłam.


Pozdrawiam serdecznie. Wanda

6 komentarzy:

 1. Piękne to krzesełko z kapeluszem. Wandeczko, jesteś bardzo produktywną osobą, ciągle coś tworzysz i nam pokazujesz. Zazdroszczę, bo ja jestem bez chęci do czegokolwiek:) Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo. Aniu, ja już prawie drugi tydzień jestem "więziona" w domu..........., mąż twierdzi, że jeszcze nie "wydobrzałam" po chorobie.........a co się będę kłócić, hehe.........siedzę i maluję, rysuję.......a jak mi się nie chce to czytam. Druga rzecz, że ja wtedy kiedy nie mogę (złe samopoczucie, choroba, brak czasu itp), to chęci mam wielkie, a jak mogę..........to mi się nie chce, hehehe........Pozdrawiam:)

   Usuń
 2. pięknie namalowałaś krzesło:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo Bożenko i gorąco pozdrawiam:)

   Usuń
 3. Hej Siostrzyczko krzeslo sliczne i piwonie rowniez a pachna ze az tutaj czuje ale ja juz tesknie za czyms nowym.Gorace pozdrowienia.Moze na Walentynki wrzucisz jakas zakochaa pare?

  OdpowiedzUsuń
 4. Aaaa, odkrycie.............witaj siostrzyczko. Dziękuję Ci bardzo, że zajrzałaś i za te ciepłe słowa również dziękuję. Na razie zakochana para w domu tylko, nie na obrazie...........może kiedyś.......hehe:)

  OdpowiedzUsuń