niedziela, 21 grudnia 2014

Pejzaż

Mgiełka. Olejny na płótnie, 40/50

Witam serdecznie. Na forum malarskim tessart przeczytałam takie zdanie......."namazać z dobrym skutkiem to można np. pejzaż.........".  Ja "namazałam" sporo pejzaży, z mniej lub bardziej "dobrym" skutkiem, choć ocenę zawsze pozostawiam oglądającym. Na początku wzorowałam się na pracach innych artystów, choć zawsze starałam się dodać coś od siebie. Z czasem tego "od siebie" było coraz więcej, a z pierwowzoru pozostawał tylko zarys, jakiś mały detal, szczegół. Namalowałam dość dużo pejzaży, od siebie, dla siebie jak również na zamówienia. Z pokazanych tutaj prac, pozostały mi tylko dwie, pejzaż z łódką i morski brzeg.........pozostałe znalazły dość szybko nabywców, więc "skutek mazania", chyba nie najgorszy;)
Wszystkie obrazy malowane farbami olejnymi na płótnie.


Cisza. 30/40

Las. 30/40

Morski brzeg. 30/40

 Nad wodą. 40/50

Pejzaż z łódką. 35/45

Letni pejzaż.40/50

Szuwary. Na podstawie akwareli M. Suffczyńskiego.30/40

 Latawiec. 40/50
Bardzo osobista praca.Pozdrawiam cieplutko. Wanda


4 komentarze:

 1. Wandziu znam Twoje obrazy i niejeden chciałby tak umieć namazać choćby pejzaż, dla mnie to malarstwo sercem malowane, Pozdrawiam świątecznie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo Edytko. Moja strona internetowa działa tylko do jutra (często nie działa więc nie ma sensu trzymać), więc przenoszę tutaj po parę wcześniejszych prac, potem będę dodawała najnowsze. Pozdrawiam serdecznie:)

   Usuń
 2. Wandeczko cudne obrazy:)))Las bajkowy i łąka:)))jak ja bym chciała mieć chociaż 1 % Twojego talentu:))))pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bożenko kochana, dziękuję Ci za komplementA.............1%? talentu, no chyba że brakuje Ci do tych 99% które już posiadasz, to nie ma sprawy, dołożę, hehehe.......Pozdrawiam gorąco:)

   Usuń