czwartek, 15 grudnia 2016

Na spokojnie

Gondole
Akwarela,31/41

Święta tuż tuż............a ja na spokojnie..........luzik. Pewnie w przyszłym tygodniu przyśpieszę, tak często bywa..........Co nieco w domku ogarnęłam, zakupy w większości zrobione, ozdoby świąteczne odkurzone. 


Zbyt dużo uwagi i czasu  poświęciłam na internet a tym samym "nałykałam" się w większości smutnych, złych, przykrych, wkurzających wiadomości (dobre też były, ale zdecydowanie za mało).  Sądzę, że tak jakbym celowo trafiała na takie a nie inne wiadomości. Uspokoiłam się już, wyciszyłam..........i odrobinę rozleniwiłam......Trochę malowałam, resztę odkładam na "po świętach". 

Narcyzy.
Akwarela 41/31
Już wcześniej namalowałam podobne, ale "poleciały" do bardzo miłej osoby.

Maki.
Seria Kwiaty. Akwarela 41/31

Obraz olejny Emocje, namalowałam niedawno. Wzięłam szpachelkę, dałam upust emocjom i  przy okazji świetnie się bawiłam mieszając kolory.
Emocje
Abstrakcja, obraz olejny na płótnie 85/65

Cody Hooper, to na jego pracy sie wzorowałam, potrzebowałam tego żeby "zatrybić". To moja pierwsza abstrakcja. Najważniejsze, że "pozbyłam" się obrazu który mnie dosłownie drażnił, teraz jestem happy.....
Tak mi się spodobało to abstrakcyjne malowanie, że namalowałam kolejną pracę w tym klimacie, ale jest jeszcze mokra i wymaga drobnych  poprawek.

Pozdrawiam serdecznie. Życzę przede wszystkim spokoju i zero stresu przed świętami. Wanda

10 komentarzy:

 1. Zdecydowanie najbardziej podoba mi się abstrakcja, jak na pierwszą pracę jest rewelacyjna.
  Pozdrawiam, głowa do góry (złe wiadomości puszczać mimo uszu) :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ultramarynowa, za wgląd, za dobre słowo. Przyznaję się, że mnie się też ta abstrakcja podoba. Co będzie dalej, czas pokaże. Pozdrawiam gorąco:)

   Usuń
 2. Wandziu piękne kwiaty, maki to już mam słabość do nich :-) gondole również tam szczególnie jest spokój, ciekawa abstrakcja tu zawsze działa na mnie wyobraźnia i emocje też nam w życiu są potrzebne, szczególnie można to wyrazić w obrazach, pięknie sobie poradziłaś. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Edytko. W abstrakcji właśnie o wyobraźnię chodzi, każdy widzi co innego. Pozdrawiam również bardzo gorąco:)

   Usuń
 3. WOW!ja na abstrakcji widzę jesienny las i niebo odbijające się w wodzie:)super

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i właśnie o to chodzi Bożenko, każdy widzi to co chce.......choć ja malując to, nie myślałam o tym, ale to już szczegół........Bardzo Ci dziękuję za wpis i gorąco pozdrawiam:)

   Usuń
 4. Pięknie zakwitły u Ciebie narcyzy i maki :)))
  Pozdrawiam:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo Lucy i również gorąco pozdrawiam:)

   Usuń
 5. Witaj:) napatrzeć się nie mogę na twoje akwarele. Masz taki duży talent. Potrafisz uchwycić wszystko co piękne i tyle radości jest w twoich obrazach-podziwiam. Dziękuję za komentarz i jeśli chodzi o ubieranie to rozumiem. Moje stylizacje codzienne są wygodne i zawsze plaskie buty dużo kilometrów codziennie i nogi odpadłyby. Pokazuje moje rzeczy kolekcjonerskie, żeby przypomnieć dawne czasy-ludzie wtedy byli lepsi bardziej uczuciowi. Będę pokazywać moje zwykłe ciuszki może się przyda. Dziękuję i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za tyle miłych słów. Na pewno będę do Ciebie zaglądać. Pozdrawiam gorąco:)

   Usuń