poniedziałek, 22 grudnia 2014

Życzenia


Jest taka noc, na którą człowiek czeka i za którą tęskni. Jest taki wyjątkowy wieczór w roku, gdy wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole. Jest taki wieczór gdy gasną spory, znika nienawiść........Wieczór, gdy łamiemy opłatek, składamy życzenia............To noc wyjątkowa.......Jedyna...........Niepowtarzalna...............Noc Bożego Narodzenia..............
Życzę wszystkim zdrowia, pogody ducha oraz spełnienia marzeń. Wanda

Wesołych Świąt

Pejzaż c.d.


Zachodzi słoneczko.
 Olejny na płótnie, 40/50


Kilka najnowszych prac.

niedziela, 21 grudnia 2014

Pejzaż

Mgiełka. Olejny na płótnie, 40/50

Witam serdecznie. Na forum malarskim tessart przeczytałam takie zdanie......."namazać z dobrym skutkiem to można np. pejzaż.........".  Ja "namazałam" sporo pejzaży, z mniej lub bardziej "dobrym" skutkiem, choć ocenę zawsze pozostawiam oglądającym. 

poniedziałek, 15 grudnia 2014

Dzierganki

Dziergana osłonka.

Witam. Jak to się mówi- nie samym malowaniem człowiek żyje............więc od czasu do czasu zamieniam pędzle na szydełko bądź druty.  

piątek, 12 grudnia 2014

Martwa natura

Martwa natura. 

Nie wiem, jak inni to robią-malują, że nawet martwa natura ożywa? Próbowałam, próbuję nadal..........ale ciągle jest to........ martwa natura..........

sobota, 6 grudnia 2014

Baletnice

Baletnica. Akwarela A4

W poście "Kwiaty" napisałam, że moją przygodę z malarstwem zaczynałam od malowania kwiatów. Właściwie powinnam napisać, moją przygodę z malarstwem olejnym............bo na początku były pastele. 

poniedziałek, 1 grudnia 2014

Kwiaty

Maczki. Olejny na płótnie, 40/40

Witam. Kwiaty to wdzięczny temat, choć nie zawsze udaje się w pełni oddać ich piękno. Delikatność płatków, kruchość, zmienność kolorów, zieleń liści itp.